Teknoloji

EA Motive tarafından geliştirilen Iron Man oyunu açık dünya olabilir

 
Tek kişilik, üçüncü şahıs, aksiyon-macera oyunu Iron Man için yeni haberler gelmeye başladı. Star Wars: Squadrons ve Dead Space Remake geliştiricisi EA Motive tarafından geliştirilen bu yapımın açık dünya olabileceğine dair çeşitli detaylar ortaya çıktı.
 
Iron Man oyunu açık dünya mı olacak?
 
 
 
Marvel Games ile işbirliği içinde geliştirilen oyun, Iron Man’in zengin geçmişine odaklanıyor. Ayrıca Tony Stark’ın hayatını, karizmasını ve yaratıcı dehasını oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Tek oyunculu ve hikaye odaklı bir yapıyı bizlere aktaracak olan oyunun açık bir dünyaya ve doğrusal olmayan bir olay örgüsüne sahip olacağı belirtiliyor.
 
Oyunun açık bir dünyaya sahip olacağı daha önce belirtilmemişti. Bu detay, hikaye yönetmeni Stephen Rodes tarafından yapılan bir iş ilanıyla ortaya çıktı. Iron Man oyunu için yapılan iş ilanında kişi ve kişiler için “açık dünyada deneyimli ve lineer – lineer olmayan diyalog sistemi konusunda uzman” arandığı belirtiliyor.
 
Elbette bu iş ilanına göre oyunun kesinlikle açık bir dünyaya sahip olacağını söyleyemeyiz. Bununla birlikte, bunun açık bir dünya “olabileceğini” bilmek de yararlıdır.
 
Peki, bu oyunun açık bir dünya mı yoksa lineer bir deneyim mi olmasını istiyorsunuz?
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu