Haber

Darıca sporcuları 2022 yılını 569 madalya ile tamamladı

Darıca Belediyesi Eğitim ve SporKulüp sporcuları 2022 yılında katıldıkları organizasyonlarda toplam 569 madalya kazandı.

Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü karate, boks, muay thai, bilek güreşi, kick boks ve atletizm gibi alanlarda önemli iller arası, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda birçok başarıya imza attı. Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü, bireysel ve takım sporlarında 15’i uluslararası olmak üzere 196 altın, 204 gümüş ve 169 bronz olmak üzere toplam 569 madalya kazandı. Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Başkanı Hüsamettin Ergül, başarı çizgilerini devam ettireceklerini belirterek, “Bize her türlü desteği veren Darıca Belediye Başkanımız Muzaffer Bıyık’a çok teşekkür ediyorum. Spordaki başarımızı sürdürmek için çalışacağız. .”

“Çocuklarımıza Güveniyoruz”

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, sporun ve sporcunun her zaman yanında olacaklarını belirterek, 2022 yılında elde edilen başarılardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Eğitim ve Spor Kulübümüzün başarısı hepimizi mutlu ediyor. Kulüp başkanımızı, antrenörlerimizi ve sporcularımızı kutluyorum. Spora desteğimiz arttı” diye konuştu. Çocuklarımız da başarılarından dolayı en iyi övgüyü hak ediyor. Darıca Belediyesi olarak Darıca’nın çocuklarının daha çok spor yapması için çalışmaya devam edeceğiz.” – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu